ورود سازمان بازرسی به موضوع مسمومیت سریالی دانش‌ آموزان

پایگاه خبری افق و اقتصاد – رئیس سازمان بازرسی کشور از ورود این سازمان به موضوع مسمومیت سریالی دانش‌ آموزان خبر داد.

ذبیح‌الله خداییان در حاشیه نشست روسای پلیس امنیت اقتصادی که صبح امروز در مقر پلیس امنیت اقتصادی برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران گفت: پس از مسمومیت سریالی دانش‌آموزان دستگاه‌های مختلفی و در رأس آن مقام معظم رهبری به موضوع ورود کردند که سازمان بازرسی هم به آن ورود کرده است.

وی درباره اینکه آیا دستگاهی در این خصوص ترک فعل کرده یا خیر؟ افزود: هنوز نمی‌توان گفت که در این خصوص دستگاهی ترک فعل کرده یا خیر و باید منتظر بررسی‌ها و نتایج آزمایش‌ها باشیم.

خدائیان با بیان اینکه رئیس جمهوری، وزیر کشور را مأمور رسیدگی به این موضوع کرده است، گفت: در خصوص بازداشت افراد وزارت کشور اطلاع رسانی می‌ کند اما برابر آخرین اطلاعی که دارم تاکنون کسی دستگیر نشده است.

وی همچنین بر ضرورت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد و ادامه داد: بعد از نامگذاری شعارسال دبیرخانه و کارگروهی برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان راه اندازی شد و قوه‌قضائیه و سازمان بازرسی خود را ملزم به حمایت از این شرکت‌ها می‌دانند.

خدائیان افزود: همچنین خود را ملزم به حمایت از سرمایه‌گذاران می‌دانیم و هر سرمایه‌گذاری که نکته‌ای را در این خصوص مطرح کند حتما به آن رسیدگی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا