برنامه‌ریزی برای حل چالش‌های کشور در برنامه هفتم

پایگاه خبری افق و اقتصاد – عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برنامه هفتم توسعه تلاش شده تا تشکیلات اداری کشور چابک سازی شود، گفت: برنامه هفتم به دنبال این است که چالش‌های کشور را در حوزه‌های مختلف از آب و بیکاری تا ناترازی بودجه و… حل کند.

جعفر قادری در مورد لایحه برنامه هفتم اظهار داشت: برنامه هفتم به دنبال این است که چالش‌های کشور را در حوزه‌های مختلف از آب و بیکاری تا ناترازی بودجه و زیست‌محیطی، طرح‌های نیمه‌تمام دولت، صندوق‌های بازنشستگی ناترازی سیستم بانکی و تشکیلات عریض و طویل دولت و… حل کند.

وی ادامه داد: تلاش بر این است که این مسائل و چالش‌ها فروکش شود و کشور در مسیر آرامی نسبت به قوانین برنامه‌های توسعه در گذشته رو به جلو حرکت کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: در برنامه هفتم توسعه تلاش شده که تشکیلات اداری کشور چابک سازی شود و ظرفیت‌های زیادی بلااستفاده در کشور ایجاد شده که باید تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم شیراز با اشاره به دیپلماسی اقتصادی پیش‌بینی شده در لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: تلاش می‌شود در برنامه زمینه‌های لازم برای عملیاتی شدن برنامه و تقویت ارتباط با همسایگان و کشورهای منطقه برای تحقق اهداف مدنظر در این حوزه به کار گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا